• Wyroby pościelowe

 • Łóżka z materacem

 •  

  Łóżka sosnowe klasyczne

   

   

 • Łóżka w różnych wariantach kolorystycznych

Producenci
Dane kontaktowe

GLAM HOME Sp.z o.o.
ul.Rzgowska 72
93-160 Łódź

NIP: 7292730096

Telefon: 693-409-438 (8:00-16:00)
Kontakt mailowy: glamhome@op.pl

Zwroty i reklamacje

 1. W przypadku reklamacji koszt wysyłki naprawionego/reklamowanego towaru ponosi dostawca.Podstawą do uwzględnienia reklamacji jest wypełnienie formularza reklamacyjnego i dołączenie oryginału dowodu zakupu (paragonu lub faktury vat).
 2. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie artykułów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z niewłaściwych ustawień parametrów monitora Klienta, nie stanowią podstawy do reklamacji.
 3. Klient ma prawo zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do 14 dni od daty otrzymania produktu.
 4. W przypadku odstąpienia od umowy Klient zobowiązany jest do odesłania  zakupionych produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon lub faktura).
 5. Zwracany lub reklamowany towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi posiadać oryginalne opakowanie.
 6. Należność za zwrócony towar jest wysyłana w ciągu 7 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki.Zwrotu należności dokonujemy przekazem pocztowym lub przelewem na konto bankowe.
 7. W przypadku gdy Zamawiający jest podmiotem gospodarczym, odpowiedzialność z tytułu rękojmi zawady fizyczne towaru jest wyłączona zgodnie z art. 558 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
 8. Wszystkie przesyłki zwrotne wysłane za pobraniem nie są przyjmowane.

 

Formularz reklamacyjny DO POBRANIA

Formularz odstąpienia od umowy DO POBRANIA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl